بهمن

دست نوشته هاي يک مجروح جنگی ( 70% ) قطع نخاع

امکانات اقامتی برای جانبازان نخاعی در سراسر کشور

پس از استفاده یک هفته ای از ویلاهای بابلسر سپاه در مهر ماه توسط ۱۴ جانباز نخاعی (و خانواده ) نامه ای برای سردار جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران ارسال شده بود و ضمن تشکر و تقدیر تقاضای اجازه استفاده از امکانات اقامتی شمال برای جانبازان نخاعی  و کلیه جانبازان شده بود و ایشان هم نوشتند

  "  این حق برادران جانباز است و . . . . " 

میدونم اگر از ایشان تشکر کنیم ناراحت میشود پس هیچ نمیگویم .

 بدنبال آن از سه مرکز اقامتی شمال برای بررسی وضع مناسب سازی بازدید شد . اما با کمک ارگانی که بتواند این مناسب سازی های لازم را انجام بدهد استفاده از این مراکز برای جانبازان نخاعی آغاز خواهد گردید تا در مرحله بعدی  هم   هفتاد درصدی ها  و بعد   کلیه جانبازان   بتوانند استفاده بکنند.

فعلا در رامسر (مجتمع فدک ) یک  ویلا  برای استفاده جانبازان نخاعی آماده است بعداز اینکه با مسئول خدمات سپاه تهران هماهنگی انجام بشود آغاز خواهد شد .(  ۵۷   ویلا )

در بابلسر (مجتمع کوثر) مناسب سازی بوسیله تخته های چوبی موقتی انجام شده   ولی مطلوب نیست و نیاز به اعلام قبلی و همکاری بیشتر مسئولین دارد تا  مناسب سازی اساسی انجام شود . (۱۲۰ ویلا ) مقرر شده ۹۰۰ ویلا اضافه و  ساخته شود .

و دو دستگاه هم در بندر انزلی ( بنام مجتمع تفریحی آموزشی شهید مطهری ) آماده است که نیاز به کمی اصلاح دارد ولی با قیمت شبی سی و پنج هزار تومان برای عموم (مردم ) آماده استفاده است (۷۰ ویلا )

امیدواریم پس از مناسب سازی بیش از پنج دستگاه در هر مجتمع اعلام رسمی بشود و این امکانات در اختیار این گروه از جانبازان نخاعی که واقعا در محرومیت هستند  قرار بگیرد  ( خبری )

+ نوشته شده در  شنبه ۱۳۸۸/۰۸/۲۳ساعت ۱۹ بعد از ظهر  توسط بهمن   |